Ders sunusu arayın!

 
 

 

 

 

Anasayfa  >  SİTE İŞLEMLERİ

 

Yardım


Sık Sorulan Sorular

1. Neden Üye Olmalıyım?

2. Dosyaları nasıl indirebilirim?

3. İndirdiğim dosyaları nasıl açabilirim?

4. Dosyaya tıkladığımda, dosya bulunamadı hatası veriyor.

5. Üyelikte güvenlik ilkeleri nelerdir?

6. Siteye kimler üye olabilir?

 


Neden Üye Olmalıyım: Çünkü sitemiz, 500'den fazla sunu ile, Internet'in en büyük ders sunuları arşivi niteliğindedir. Tüm sunular kendi sunucularımızda tutulur ve bu sayede, yönlendirme, reklam vb. olmadan hızlı ve zahmetsiz indirme işlemi gerçekleştirirsiniz.


Dosyaları nasıl indirebilirim: Dosyaları indirmek için, dosya adlarının üzerine tıklayın. Dosya yükleme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


İndirdiğim dosyaları açamıyorum: Dosyalar "zip" ve "rar" formatlarında sıkıştırılmıştır. Windows Xp veya "zip" formatını açan bir işletim sistemi kullanıyorsanız, indirdiğiniz dosyayı doğrudan açabilirsiniz. Farklı bir işletim sistemi kullanıyorsanız, "Winzip" programını veya "zip" formatını açan başka bir programı bilgisayarınıza kurduktan sonra dosyaları açabilirsiniz. "Rar" uzantılı dosyaları açmak için ise bilgisayarınıza "Winrar" programını kurmanız gerekir.


Dosyaları tıkladığımda, dosya bulunamadı hatası veriyor: İletişim formunu kullanarak, çalışmayan linki veya bulunamayan dosyayı bildiriniz.


Üyelikte güvenlik ilkeleri nelerdir: Üyelerimizin üyelik bilgileri, e-posta adresleri ve kişisel bilgileri, kesinlikle 3. şahıslarla veya kurumlarla paylaşılmamaktadır. Üyelerimizin güvenliği, önceliklerimiz arasındadır.


Siteye kimler üye olabilir: Siteye eğitimciler, öğrenciler, veliler, kısacası konuya ilgi duyan herkes üye olabilir. Herhangi bir sınırlama yoktur.


 

Kafanızdaki sorulara cevap bulamadıysanız buraya tıklayarak sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 


Geri Dön

 

 
 
 
   

  
     Telif Hakkı
© 2006-2013,  Gizlilik  

     Tarım Sitesi  Yemek Tarifleri