Üye Ol     Üye Girişi

Site Hakkında

Ogretmen.info, Nisan 2006'da, öğretmenlere, öğretmen adaylarına, öğreticilere, öğrencilere, yöneticilere, velilere, kısacası eğitimin içinde yer alan ve konuya ilgi duyan tüm kullanıcılara yardımcı olmak, kaynak sağlamak ve eğitim dosyalarının paylaşımına aracı olmak amacıyla kurulmuştur. Sitede ağırlıklı olarak ders sunularına yer verilmiştir. Sunular, derslerde kullanılabilecek şekilde geliştirildiğinden herhangi bir değişiklik yapılmadan kullanılabileceği gibi, istenilen şekilde düzenlenerek de kullanılabilir. Sitemizde eğitim ile ilgili her türlü içerik ve dosya paylaşılabilir.

Sitemize üye olarak dosya yüklendiği takdirde zaman zaman yapılan kampanyalarda çeşitli hediyeler kazanma şansı vardır. Sitemize ücretsiz üye olarak dosya yükleyebilir veya üye olmadan da yükleme yaparak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz. "Dosyalar" bölümümüze dosya göndererek katkıda bulunmak için tıklayınız...

Sitedeki kaynakların dışında bulunmasını istediğiniz konularla ilgili önerilerinizi, iletişim sayfamızı kullanarak bize iletebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

En Çok İndirilen Dosyalar

Telif Hakkı © 2006 - 2016

DOSYA İNDİR

Ders Sunuları

Ders Notları

Tüm Dosyalar

Dosya Yükle

EĞİTİM KAYNAKLARI

Öğretmenlik Mesleği

Belirli Gün ve Haftalar

Ölçme Değerlendirme

Sosyal Kulüpler

BİLGİ KÖŞESİ

Atatürk Köşesi

Atasözleri

Bilmeceler

İcatlar ve Keşifler

BAŞLIKLAR

Videolar

Oyun Köşesi

Özel Ders İlanları

İlan Ver

SİTE İŞLEMLERİ

Hakkımızda

Yeni Üyelik

Üye Girişi

İletişim

Sitede paylaşılan dosyaların hukuki sorumlulukları, dosyaları yükleyen kullanıcılara aittir.