Ders sunusu arayın!

 
 

 

 

 

Anasayfa  >  SİTE İŞLEMLERİ

 

Site Kullanım Koşulları


Siteyi kullanan ziyaretçi aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır:

1. Web sitemizdeki dokümanlar virüs taramasından geçirilmiştir. Ancak yine de kullanıcılar gerekli önlemleri almalıdır. Sitemiz, virüsten veya herhangi bir sebepten dolayı bilgisayarınıza gelebilecek zararlardan sorumlu değildir. Kullanıcı yüklediği dosyalardan kendisi sorumludur.

2. Web sitemiz, bünyesinde bulundurduğu dokümanların içeriğinden sorumlu değildir ve doğruluğunu taahhüt etmez. Dokümanları denetlemek ve içeriğini kontrol etmek, kullanıcının sorumluluğundadır.

3. Kullanıcılarımız, sitemizin "Dosya Yükleme" servisi aracılığı ile yükledikleri dosyaların herhangi bir şekilde telif hakkı olmadığını, telifli dosyaların yüklenmesi durumunda sorumluluğun kendilerine ait olduğunu ve sitemizin, dosya yükleme işlemleri sırasında, dosya gönderilen bilgisayarla ilgili bilgileri ve işlem detaylarını kayıt altına alabileceğini ve telif hakları ile ilgili çıkan sorunlarda bu kayıtları ilgili kurumlarla paylaşabileceğini kabul ederler.

4. The Federal Trade Commission's Children's Online Privacy Protection Act (COPPA) çocukların web sitelerini gezebilme yaş sınırını 13 olarak kabul ettiğinden, sitemizi gezen ziyaretçiler ve üyelik başvurusu yapanlar, 13 veya üzeri bir yaşta olduklarını kabul ederler.

5. Sitemiz, sonraki ziyaretlerinde onları tanıması ve onların bazı işlemlerine kolaylık sağlaması amacıyla, ziyaretçilerin bilgisayarlarına çerezler (cookies) bırakabilir, kaydedebilir.

6. Siteye giren her ziyaretçinin IP adresi ve yaptığı işlemler kayıt altına alınmaktadır. Gerekli durumlarda, kaydedilen bu bilgiler yasal kurumlarla paylaşılabilir.

7. Sitemizi kullanan tüm kullanıcılar, yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılırlar.

 

 


Geri Dön

 

 
 
 
   

  
     Telif Hakkı
© 2006-2013,  Gizlilik  

     Tarım Sitesi  Yemek Tarifleri